המתחם נסגר וכבר לא בבעלותינו.

יש לבדוק את שאר מתחמי האירוח שלנו-

בוטיק, view ושאטו פרובנס

Home

מתחם למשפחות ולזוגות

מתחם Home מיועד למשפחות, והוא כולל 4 בקתות בלבן הבנויות בצורת חצי גורן, שבמרכזו ניצבת בריכה גדולה העומדת לרשות האורחים הלנים בכל אחת מהסוויטות שבמתחם זה. רחבת הסוויטות, המתפרסת על פני שני דונם, היא מתוחמת וסגורה, ועל כן מאפשרת את האינטימיות והפרטיות הדרושות.
יחד עם זאת, משפחה גדולה או מספר משפחות, שירצו להזמין את כל ארבעת הסוויטות שבמתחם, יוכלו ליהנות מהקרבה הקיימת בין הבקתות וליצור תקשורת אחד עם השני בהתאם לרצונות ולצרכים.

הבקתות במתחם Home הן גדולות (50 מטר) והן מיועדות לזוג עם עד שלושה ילדים.
הבקתות כוללות חדר שינה להורים עם מיטת קינג סייז סופר מפנקת וגדולה, סלון מרווח עם ספה נפתחת עליה יכולים לישון שלושה ילדים, חדר רחצה עם מקלחת ושירותים, ג'קוזי מלכותי ענק, פינת אוכל ומטבחון המאובזר ברמה בסיסית. קיימת הפרדה מוחלטת (של קיר ודלת) בין חדר השינה של ההורים לסלון, כך שהשוהים בכל אחד מהחדרים יכולים ליהנות מפרטיות מלאה נטולת הפרעות ורעש.

הבקתות מעוצבות בקו פרובנסי, המשלב בין הצבע הלבן לבין הטבעיות של העץ, והמעניק להן מראה פשוט מצד אחד אך גם אצילי מצד שני. הצבע הלבן, החלונות הגדולים מבעדם נכנס אור שמש טבעי לבקתות, האנרגיה הטובה המורגשת בהן והספייס- כל אלה מציפים תחושה של מאור פנים, ניקיון, משפחתיות ואלגנטיות.

הבקתות הלבנות שלנו מוקפות בגינות ירק מטופחות ורחבות, שעוצבו תוך ירידה לפרטים הקטנים ביותר. הגינות מתוחזקות במוקפדות רבה והן מציעות, עבור כל מי שצריך אוויר צח לנשימה, פינות קסומות לשבת בהן כדי ליהנות מהתרחבות הלב והנפש. מחוץ לכל בקתה ישנה מרפסת, הממשיכה מבחינה עיצובית את הקו הפרובנסי בו עוצבו הבקתות, שבה מספר פינות ישיבה ופינות זולה. השטחים הפתוחים שמחוץ לבקתות הם חגיגה של ממש לילדים, שיכולים להסתובב חופשי, לרוץ ולשחק, בזמן שההורים נמצאים במרחק השגחה קצר ולוגמים בינתיים את הקפה של הבוקר.

גלריית תמונות

מתחם האירוח View

אם אתם רוצים להתעורר למראה מימיה התכולים של הכנרת או ליהנות מרגעים רומנטיים אל מול השקיעה גם מבלי לצאת מהבקתה- מתחם View הוא הבחירה המושלמת לחופשה שלכם.

מתחם האירוח Boutique  

מתחם Boutique לזוגות כולל 4 סוויטות מהממות ומרווחות בגודל של 50 מטר, המאובזרות בסטנדרט גבוה שקשה להתחרות בו.

אולי יעניינו אותך המתחמים הנוספים שלנו .....